Setkání absolventů FEL ČVUT.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

Setkání absolventů FEL ČVUT.

#1 Příspěvek od Yarda1 »

Zajímá mne, jestli letos bude setkání absolventů FEL ČVUT. Dříve tu už byl termín, letos furt nic. Psal jsem na kontaktní adresu, žádná odpověď.
Je tu někdo, kdo je u pramene informací?
https://intranet.fel.cvut.cz/cz/elektra ... _2022.html
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od RayeR »

Ja uz bych snad do toho ustavu radsi znovu nelezl :)

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#3 Příspěvek od Yarda1 »

Když jsem ještě pracoval, doufal jsem, že bych se tam mohl dozvědět něco co by mi mohlo pomoci v zaměstnání, třeba navázat nějaký užitečný kontakt, ale ty předváděčky byly ve stylu "koukněte se vy venkovští balíci jak my v Praze jsme chytří". Ale setkával jsem se tam se spolužáky, taky mi to poskytlo záminku se podívat do Prahy.
Jednou, to bylo v době kdy se od FEL oddělila FIT se k tomu vyjadřoval děkan FEL a bývalý rektor ČVUT. děkan tvrdil, že to byla škoda, rektor naopak že to bylo dobře, byli ve při, čekal jsem, jestli si nedají přes držku. Ale zklamali mě.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#4 Příspěvek od decmen »

Tak pánové, já dodnes chodím ladit a něco předělávat na tv bývalé matikářce prof. Olze Wimmerové (teď někdy jí bude 92 let!). A hrozně ji vadí, že mě neučila ona, ale doc. Martan, vedoucí katedry. A ta zrovna v pondělí tvrdila, že nějaké setkání bude, ale termín si nepamatuju. Stejně bych tam nejel. Jak říká moje žena- ty ses narodil v pravěku ...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“