Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

#1 Příspěvek od Hydrawerk »

V Lidlu bude zase šicí stroj za 3990 Kč... https://www.lidl-shop.cz/SINGER-Stroj-B ... p100224653
https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=3711
Prej že
• doporučená MOC 9899.-, ušetříte 59 %
Akorát h0vn0. Je to nějaký starší model běžně prodávaný za 5800 Kč. https://sici-stroje.heureka.cz/singer-smc-6180/#
Ta doporučená cena 9899 Kč mohla platit třeba v roce 2012. Ale možná teda není zlej. Až na to, že
Modré světlo je nepříjemné a neuvidím predkreslený střih. Vyřešila jsem prelepenim zarovicky a lampickou.
Nicméně v domácnosti nepotřebuju 80 druhů stehů. Za cenu kolem 4000 Kč se dá pořídit mnoho různejch strojů, třeba od Janome.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Za Staška :
Dobrý den přeji,
v letáku na příští týden je kombinovaná stolní bruska(vlevo brusný kotouč a vpravo brusný pás) za 999Kč. Obrázek mi sem nešel vložit. Kdyby měl někdo zkušenosti s tímto výrobkem, byl bych rád za recenzi. Díky.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#3 Příspěvek od stasek »

Dobrý den přeji,
hluboce se omlouvám, ale hledal jsem zpět a před víc jak rokem jsem se ptal na totéž. To jsem si bohužel už nepamatoval, jsem válečný ročník a paměť mi už neslouží. Proto jsem taky volil přezdívku Stašek (starej šedivej kokot). :oops:
Času dosti mám, trpělivost musím míti.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#4 Příspěvek od konosuke »

to není k jídlu z Lidlu ale k pití a zdravé jest
Přílohy
u nás v Lidlu.jpg
(70.13 KiB) Staženo 388 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#5 Příspěvek od Hydrawerk »

V Lidlu bude regulovatelná páječka PLSD 48 A1.
https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=4065
https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Digit ... p100224517
Asi je 🤐. Hrot je beztak na h0vn0 a je nestandardní, takže ho těžko někde koupíte.
Přílohy
Lidl PLSD 48 A1 pic001.jpg
(212.67 KiB) Staženo 414 x
Lidl PLSD 48 A1 pic002.jpg
(78.64 KiB) Staženo 392 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Uz to pochopil aj otec. Po tom, ako v Lidli kupil nepouzitelnu pistolovu spajkovacku a nasledne nejaku odporovu na 230V, ktoru som po rokoch nepouzitu vyhodil, pretoze bolo prerusene teleso, tak kupil v nejakom normalnom obchode klon SL-30.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#7 Příspěvek od stasek »

BOBOBO píše:No a mi se to nechce hledat , tak jaká je (byla) odpověď ?
Že se to hodí akorát na nějakou modelařinu, je to výkonově slabý. Takže upouštím od úmyslu to koupit.
Ale jinak jsem v Lidlu koupil pár užitečných věcí. Dokonce dvouplotýnkový indukční vařič, který po dvou letech žena odpálila, že zapomněla do zelí nalít vodu a vařila je nasucho. Sváděl jsem vnitřní boj, ale nakonec zvítězila hamižnost a tak jsem ho šel reklamovat. No a vrátili peníze. Taky stupňovitý vrtáky do plechu jsou dobrý. Takže já hromadně nezatracuji výrobky v Lidlu nabízený.
Času dosti mám, trpělivost musím míti.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

A to jako si otevíráš zámečnictví ? Já bych si to spíše chtěl někde vyzkoušet .

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#9 Příspěvek od Kvicala_r »

Nemáte někdo otestovaný ten pojízdný zvedák do 2t, co je teď v nabídce?
Přílohy
zvedak.jpg
(5.62 KiB) Staženo 370 x

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#10 Příspěvek od BOBOBO »

Mám , už jsem koupil druhý kus . Ale ten první mám alespoň 8 let . Ten nový rok ..... Zatím oba v poho . Jeden vozím trvale ve své Š120 a nechtělo se mi ho vytahovat pro přezouvání dalších popelnic , tak jsem koupil druhý ..... Jen mne sejří , že ten novější má vyšší nejnižší výšku . Nenarvu ho pod poloosu . musím to uříznout a svařit kratší .....

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#11 Příspěvek od stasek »

BOBOBO píše:A to jako si otevíráš zámečnictví ? Já bych si to spíše chtěl někde vyzkoušet .
To ne, neotvírám, ale mám slušně vybavenou dílnu a pásová bruska, která by se zastavila při přitlačení na pás by tam moc nepomohla. A právě takové reakce byly, jak se trochu přitlačí, tak zastavuje.
Času dosti mám, trpělivost musím míti.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

stasek píše:Dokonce dvouplotýnkový indukční vařič, který po dvou letech žena odpálila, že zapomněla do zelí nalít vodu a vařila je nasucho. Sváděl jsem vnitřní boj, ale nakonec zvítězila hamižnost a tak jsem ho šel reklamovat. No a vrátili peníze.
To je snad v pořádku. Měla by tam být tepelná ochrana, co vyhlásí chybu a odpojí plotýnku. Takže vadný kus, ale ne tím vařením nasucho. Vařič ohřívá jen spodek hrnce a pokud je tam problém s přehříváním, tak se má odpojit ohřev do vychladnutí.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#13 Příspěvek od konosuke »

Jimi, rybářské pruty, silon a navijáky jakož i ostatní nádobičko v Lidlu jest, no paráda ! Až diskrétně fotnu vložím sem.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#14 Příspěvek od mi-ro »

p32, ne že by měla ale je tam teplotní čidlo uprostřed cívky (dioda-snímač teploty) a navíc nevratná tep. pojistka.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#15 Příspěvek od lumca »

Máme absolutně negatívní zkušenost s lídláckým shopem. Zboží nedodáno ani po deseti dnech (předběžný termín byl při objednání do tří dnů), na webové formuláře nikdo neodpovídá, telefonicky se nelze spojit, včera jsem čekal na spojení s operátorem 6.5h (slovy: šest a půl hodiny, pak se vybil AKU v telefonu), dnes čekám na "spojení" s operátorem už od 7.30hod a stále ve sluchátku "stejná písnička"!! Proto POZOR NA NĚ!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“