Kam sa stratil sinclair ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vladopp
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2022, 02:00
Bydliště: Poprad

Kam sa stratil sinclair ?

#1 Příspěvek od vladopp »

Nemá niekto info alebo kontakt na sinclaira ?

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#2 Příspěvek od Cowley »

Myslíš Sinclaira z Luhačovic?
Poslední příspěvek / záznam 24.6.2022.

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#3 Příspěvek od judeware »

Dotyčný je velice fundovaný v AV technice, ovšem ne vždy stoprocentně spolehlivý. Před letošní dovolenou jsem mu začal shromažďovat a balit předměty o které si napsal:
Harman Kardon AVR 20 II (neevropské napájení)
TW40 junior
audiocentrum (domácí stavba)
moduly 3AK xxx xx (ze školního rozhlasu)
• 2ks repro z Color 430

Začal jsem s tím na konci června, v době, kdy jsem vystavil ten TW40. Stačil jeden seriózní hodinový hovor. Jenže od té doby už mi telefén nebral. Chtěl jsem to stihnout před započetím firemní dovolené (PÁ 21.7.), pokoušel jsem se dovolat nejmíň 50×. :oops: Balík pro sinclaira leží dosud v jedné kanceláři ve firmě. Bez potvrzení nic posílat nebudu.
Ad spolehlivost, seriózní domluva apod. - dost tu na něj před lety nadával člen fóra jménem sanoch. Že mu údajně nevrátil něco, co měl za úkol opravit. Zajímavé je, že když jsem mu z Moravy přivezl torzo nějakého TWxxx, tak se zrovna onen sanoch neměl k jeho převzetí a trčí mi to od posledního předcovidového léta ve skladu a zavazí. A když jsem se pokoušel dovolat dodavateli TWxxx (příjemce - sanoch), člen fóra jménem PixelOrgy (odesílatel) mi mazal vzkazy a telefony típal. Nabízí se otázka, jestli se dá vůbec na někoho spolehnout. :?:

Uživatelský avatar
vladopp
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2022, 02:00
Bydliště: Poprad

#4 Příspěvek od vladopp »

Áno Sinclair z Luhačovic. Mali sme zaujímavú debatu o legende AKAI DA A + P 9500, ktorú opravoval a dokázal bez servisného manuálu spojazdniť.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#5 Příspěvek od Pikofarad »


Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Lukas-Peca »

judeware: a jaký smysl spatřuješ v kšeftování s člověkem, který se už léta propírá po celém internetu kvůli své notorické nespolehlivosti?

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#7 Příspěvek od judeware »

Já psal něco o nějakém kšeftování?

Uživatelský avatar
vladopp
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2022, 02:00
Bydliště: Poprad

#8 Příspěvek od vladopp »

Páni kľud 8-)

Ako som písal hore, tak som s ním chcel iba pokračovať v zaujímavej debate o tej AKAI legende a nie o nejakom vrátení prístrojov alebo o nesplnených sľuboch.
Přílohy
20210912_124444.jpg

Uživatelský avatar
vladopp
Příspěvky: 22
Registrován: 28 črc 2022, 02:00
Bydliště: Poprad

#9 Příspěvek od vladopp »

Ďakujem členovi fóra judeware za kontakt na sinclaira 8-)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“