Aktuálně Česká pošta 2022

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#1 Příspěvek od kejki »

https://twitter.com/Ceska_posta_sp/stat ... 3353354246
Tak si ten jeden den volna užijte!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od termit256 »

Aby to nedopadlo stejne jako s tou jejich posledni stavkou, kdy rikali ze budou pracovat pomalu - nikdo si toho nevsiml :-)

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Behemot »

Hubert_79 píše:Ono to postupem času stojí za hvno tak nějak všechno... Jediný, kdo mi ztratil zásilku byla zásilkovna. Naštěstí byl e-shop solidní, že mi vrátili prachy a prý až (a jestli) to někde vyplave, obdržím tovar zdarma.
no a teď co si teda jako vybrat, zásilkokretenárna mě akorát vomrdala vo tři tejdny, kdy kdybych to poslal posranou počtou za dvakrát víc, tak už sem ušetřil, protože by se tím ouřad musel povinně zabejvat a možná by to dokonce do toho depozitu dal, takle po mě za tu dobu bude pojí-štěnicovna chcet prachy :evil:

vopravdu 🤐 pakáž naprosto všude, všechno v rozkladu :evil:

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#4 Příspěvek od dobrman »

Tak nevím, nevím.....

Kód: Vybrat vše

Česká pošta zruší od letošního května 669 pracovních míst, zejména manažerských a úřednických. Státní podnik si od toho slibuje úsporu 500 milionů korun ročně. 
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Hubert_79 »

Hehe, článek jsem četl a pobavil. No, realita samozřejmě bude poněkud jiná; ale to nechme ukázat čas.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#6 Příspěvek od Osmdesat »

Budou se slučovat oblasti, do větších celků. Stejně tak doručovací okrsky. Tím by mělo ubýt šéfů, protože každá taková jednotka má svého vedoucího. Zrovna naše oblast se bude slučovat s jinou. Ten proces už běží.

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#7 Příspěvek od Osmdesat »

Pozitivní zpráva - e-dodejka na e-mail je od začátku roku zdarma. Ano, pošta něco zlevnila, v tomhle případě dokonce dává zadarmo.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#8 Příspěvek od starecd »

toto vůbec není spam:
Váš balík N:2938456 čeká na zpracování z důvodu nezaplacených nákladů na dopravu (52,99 CZK), balík jsme nechali čekat na vaši platbu

Sledovací číslo: 9405511699000070018991

Poznámka: Neobdržíme-li vaši platbu, vaše objednávka bude vrácena odesílateli do 48 hodin.

Pošlete můj balíček

správca ceskaposta.cz!

Ďakujeme, že ste zákazníkom ceskaposta.cz !

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#9 Příspěvek od tomasjedno »

Co je to za divná čísla? Není to fake?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#10 Příspěvek od rnbw »

Samozrejme, ze je. Staci si tie cisla dat do vyhladavaca.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Hubert_79 »

Samozřejmě, že je to spam a pokus o vylákání čísla karty (a následné vyluxování účtu). Je toho plný internet.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Behemot »

Všimli ste si, že ty svině zase zdražily, jako obvykle bez jedinýho písmena, pěkně potajmu? Sprostý 🤐, nic jinýho ta banda stádních vyžírek není.

A teda pořádně, dopicy vo víc jak 10 %!!!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#13 Příspěvek od p32 »

Neříkej, fakt? Já si toho prostě nevšimnul. A chleba taky? :lol:

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Behemot »

cenu chleba vidím ty pitomče na regále a v letáku; počta to NIKDE na přepážce napsaný nemá, i přes to, že mají kontakty na miliony zákazníků přes ty jejich karty, tak posílají akorát píčoviny, velice málo ai důležitý provozní informace (odstávky, zavíračky apod.) a vo zdražení eště neinformovali NIKDY

samozřejmě ani na webu nikde nic není, všechno to ty svině tají a pak dycky člověk vejrá akorát na pobočce že kolik to zas najednou stojí

a to eště hrabou tak, že dyž sem tam byl naposled, tak sem si pak schválně kontroloval ceníky a samozřejmě, bába aniž by se ráčila cokoli řešit, tak balík strčila automaticky jako střední velikost (i když mu chybělo eště notnej kus ze všech tří stran) a hned 30 korun objebávkou v kapse

(samozřejmě sem to hned reklamoval na podpoře, balík je už tejden doručenej a nikdo se zatim neuráčil reagovat :roll: )
Naposledy upravil(a) Behemot dne 11 úno 2022, 12:54, celkem upraveno 1 x.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#15 Příspěvek od p32 »

Dobře ti tak. Každej pitomec, když něco neví, tak se umí zeptat. Nechceš tam někde nalepit obrázky?
Cenu chleba fakt nemusím řešit, tak dolů jsem ještě neklesnul. Nech si ho domů nosit, cena se ti srovná. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“