Poraďte jaký BUDÍK na vstávnání - Jsem už zoufalý

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ec1045
Příspěvky: 205
Registrován: 28 lis 2010, 01:00
Bydliště: Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od ec1045 »

Kdosi tu lamentoval nad tím že jsme na bastlírně a nikdo se nepochlubil ubastleným budíkem. No tato drobnost (cca RACK 19“ 6U) mně budí do rachoty … je v tom jenom 325 TTL IO.






V té bedně od banánů ani nebylo poznat, že tam něco ubylo …
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna. Jsem dysgrafik a dyslektik.

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#62 Příspěvek od Valdano »

Tak teď už tu chybí jen příspěvek od někoho kdo bydlí a tedy i spí v nějakém obřím budíku a když na něm chce pozastavit buzení tak musí vyběhnout ven a vylézt po žebříku na střechu. :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#63 Příspěvek od EKKAR »

Takže někdo takovej, jako zaspávající věžník-hodinář v jednom ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jurassEb
Příspěvky: 45
Registrován: 17 lis 2014, 01:00

#64 Příspěvek od jurassEb »

ec1045 píše:Kdosi tu lamentoval nad tím že jsme na bastlírně a nikdo se nepochlubil ubastleným budíkem. No tato drobnost (cca RACK 19“ 6U) mně budí do rachoty … je v tom jenom 325 TTL IO.
Jé to je super, ty jsi naprogramoval budík v jazyce "pájíme číslicové obvody" z roku 1970, já teda nedělal ještě ani v assembleru. Na kolik řádků kódu by se mi asi vlezl ten tvůj kód? :lol:

Uživatelský avatar
ec1045
Příspěvky: 205
Registrován: 28 lis 2010, 01:00
Bydliště: Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

#65 Příspěvek od ec1045 »

Trochu mimo téma :oops: :oops: :oops: .

Pokud jde o délku kódu teda aspoň v ASM tak bude velice záležet na tom, zda to bude psáno v RISC nebo CISC. Jinak pravý programátoři píší databázi pracující převážně s textem ve FORTRANu a to max. do FORTRAN66 …

… FORTRAN77 a novější je už pro pojídače koláčů aneb zná textovou proměnou a ELSE a ELSE IF při IF.
Ne všichni jsme měli z češtiny za jedna. Jsem dysgrafik a dyslektik.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“