Zajímavé nabídky na Aukru, Bazoši apod. 1

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#1531 Příspěvek od Yarda1 »

RayeR píše:...to pekne prihazovace chytne rapl a jedou dokud jim nedojde dech...
Byl jsem svědkem na jednom plesu, dražili tam krocana (nebo něco podobného). Organizátoři plesu se dohodli s jedním podnikatelem, že toho krocana vydraží on a ty peníze budou určené na nějakou nadaci do místní nemocnice. Ale byl tam rapl co pořád přihazoval a ten podnikatel to vzdal - že takovou sumu si jeho firma nemůže dovolit.
Ten rapl prý sliboval, že vydraženou sumu zaplatí, ale pak se z toho údajně vykroutil, že to není žalovatelné.
:-(
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#1532 Příspěvek od samec »

patrikvarga píše:...
Tak do toho nahodiť baterky z kolobežky, doplniť smerovky, na tyčku priviazať oranžové trenírky a bol by z toho perfektný elektromobil do mesta. :D

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#1533 Příspěvek od MiraSt »

Jsem si z toho bazoše všimnul MI 315. Dobrý měřák izolačních odporů, malých odporů a napětí. Pevné sondy do ruky i se světýlkem. Měl jsem ho v práci, ale už nám to zabavili. Napsal jsem tam tak uvidíme.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
bdn
Příspěvky: 436
Registrován: 16 led 2020, 01:00

#1534 Příspěvek od bdn »

Zajímavý Osciloskop, Končí středa 15. 3. 2023
https://aukro.cz/osciloskop-7022311908
ps. nejsem prodejce

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#1535 Příspěvek od samec »


Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#1536 Příspěvek od fredis »

Vyborny pristoj! Co nabídka, to by člověk blil...
https://aukro.cz/harmann-braun-eose-423 ... 7031041545
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#1537 Příspěvek od fredis »

dALŠÍ: https://aukro.cz/jaderny-zdroj-vn-k-voj ... 7035160969
Ještě má ten totální vymaštěnec v nabídce mj Americké!! relé. Asi před rokem ho začal nabízet za lidových cca 32 litrů.. Teď je na osmi stovkách.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#1538 Příspěvek od RayeR »

No kdybych vam nabidl 2 stejna relatka a o jednom rekl, ze je americke a druhe ruske, tak ktere si vyberete? :)

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#1539 Příspěvek od ransom »

Ámerický kompoňénty, ruský kompoňénty - všécko Tchajwan!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1540 Příspěvek od starecd »

Nevím, proč se Aukro diví, že se na něj "pověsili" podvodníci a okrádají kupující i prodejce. Sami si za to můžou tím, že se do koupě i prodeje furt montují a je nemožné si cokoliv s prodejcem dohodnout, ihned vše mažou.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1541 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak prodávej/nakupuj na sbazaru nebo bazoši...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1542 Příspěvek od EKKAR »

ransom píše:Ámerický kompoňénty, ruský kompoňénty - všécko Tchajwan!
Máš to blbě, Tome. Ten kosmonautickej poustevník řval:
" Amerikánskyje tranzístory - Savjétskije tranzístory - vsjo éto Tájwan!!!" (Peter Stormare, role ruskýho kosmonauta držícího osamělou vartu na tankovací vesmírný stanici, film Armageddon)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#1543 Příspěvek od workhard »

Někde mám mexické relé, kdybyste měli zájem. Cívku to má na 12V, proud nevim, ale umí to 5kV.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#1544 Příspěvek od ransom »

EKKAR:
Jenomže ta filmová kokotina byla nadabovaná a otitulkovaná několikrát, a pokaždé jinak přeložená. Stejně jako kdejaký jiný film. Shodu v citátech tak dostaneme pouze u tvorby tuzemské.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1545 Příspěvek od EKKAR »

Omyl, mám to hned z první verze v původním znění s titulkama - a ten herec to tam skutečně takhle pronáší. Skutečně jsem byl za pitomce, když jsem se na tom samým promítání řehtal jak blázen ve scénách, kde Bruce honí svýho mladýho vrtače po vrtný plošině s "dvanáctkou" pumpovačkou a solí mu z ní broky kolem zádele až z konstrukce plošiny lítaj jiskry, protože zjistil, že mu mladej píchá milovanou a rádoby doposud nevinnou dceru - a nadává mu u toho velice šťavnatě skoro jak ruSSáckej námořník. Taky jsem se chechtal o 2-3 vteřiny dřív, než se vůbec překlaply titulky - a zbytek kina opožděně vybuchnul smíchy ... Takže tentokrát vliv českýho dabingu = 0 vod 0 pošla.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“