Wimbledon 2023

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#16 Příspěvek od kokun »

milosak píše:necelou půlku jí zdaněj a při režii špičkových tenistek to zas takový balík
neni, takže nikdo nemusí peníze závidět

co se týká prestiže to je jiná liga ...
Jj - procházela si častými zraněními a ani s penězi to neměla vždy lehké:
Ty chceš odo mňa odísť? Zaplať mi deväť miliónov! Česká víťazka Wimbledonu si s bývalým manažérom prešla peklom :(
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#17 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#18 Příspěvek od ransom »

Já jsem si ještě před týdnem pletl Wimbledon s badmintonem a grandslam se slalomem.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#19 Příspěvek od kokun »

kokun píše:...
A třeba v tomto článku, (anebo třeba i v ranních zprávách na Radiožurnálu) se (mj.) uvádí:
Vondroušová se stala první tenistkou v historii, která londýnský turnaj ovládla jako nenasazená hráčka.
V přímém přenosu se ale zmiňovali, že je druhou - po 60. letech. V r. 1963 jí měla být poprvé Billie Jean Kingová. Ale možná tím mohl být jiný Grand Slam (to mně mohlo uniknout) :roll:
josef_novak píše:V tenise se statistiky vztahují k tzv. "open éře" a ta začala v roce 1968 https://cs.wikipedia.org/wiki/Otev%C5%9 ... 9ho_tenisu
Jj - je to tak. Teď čtu v tomto článku:
Finalistce Frech Open 2019 a stříbrné medailistce z olympijských her 2021 v Tokiu pogratulovala také Američanka Billie Jean Kingová. Ta byla v roce 1963 ještě před začátkem "open" éry poslední nenasazenou tenistkou ve finále Wimbledonu před Vondroušovou.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#20 Příspěvek od kokun »

Markéta Vondroušová má nové tetování za wimbledonské vítězství! Dodržel slib i její trenér?

Obrázek
Markéta Vondroušová se pochlubila novým tetováním za titul ve Wimbledonu.
| foto: Profimedia.cz
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“