Funguje vam nova pico-appka Zasilkovny (Packeta)?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
eleferner
Příspěvky: 422
Registrován: 04 čer 2016, 02:00
Bydliště: Brno

#31 Příspěvek od eleferner »

@piCZus: kde to tam vidis? Mne to v GP ukazuje, ze posledni aktualizace probehnula 4. cervence. V tabletu mam verzi 1.18.1 a zadnou aktualizaci mi to nenabizi. Edit: tablet je Samsung Galaxy Tab S7.

Jinak co se tyce vyzvedavani v Z-boxech, tak donedavna skutecne stacilo jen mit aktivni bluetooth. Pred par mesici zavedli i overovani skutecne polohy uzivatele podle GPS, tedy v mobilu potrebujete mit aktivni i datove pripojeni.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Hubert_79 »

piCZus píše:to byli první, co tu rozvířili vody s hodně levnějším doručováním.
O tom není sporu. Nicméně to s nimi jde od desíti k pěti...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
eleferner
Příspěvky: 422
Registrován: 04 čer 2016, 02:00
Bydliště: Brno

#33 Příspěvek od eleferner »

Hmm, zacinam si myslet, ze problem by mohl byt v regionalnim a jazykovem nastaveni. Ten "problematicky" tablet mam totiz nastaveny na US a anglictinu. I ta pico-appka je pak kvuli tomu komplet anglicky. Na jinem tabletu (Android 10), ktery je v cestine, zafungovala napoprve...

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#34 Příspěvek od piCZus »

@eleferner: Pardon, nějak mi nedocvaklo, že už je srpen.

@Hubert_79: Jo to jde, minulý čtvrtek mi dopoledne odeslali zásilku do Z-Boxu o 40km jinde, kdy tak před 2 lety by dorazila už v pátek, ale s tím že byl víkend, tak mi přišlo oznámení o vyzvednutí až v úterý ve 12:37.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#35 Příspěvek od Celeron »

pocitujlasku píše:
Celeron píše: do těch de bilních boxů asi neuměj.
ale vedia, ja ich box pouzivam ako na odosielanie, tak na vyzdvihnutie.
A to je přímo box GLS nebo maj dohodu s někým jiným? Já jsem teda GLS box ještě nikde neviděl.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#36 Příspěvek od Valdano »

GLS má vlastní parcel boxy, ale není jich tolik jako Alza boxů viz popis GLS Parcel Box. Nicméně GLS má i dohodu a Alzou a tak GLS doručuje i do cca 1200 Alza boxů rozmístěných po celé ČR. Na mapě si můžete najít výdejní místa GLS v různých městech. Například v Novém Bydžově GLS používá Alza Box u Penny a další výdejní místo je v chovatelských potřebách Bonny Pet.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#37 Příspěvek od piCZus »

Když doručí (zatím) GLS do Alzaboxu, tak přijde SMSka z Balíkovny, takže nejspíš mezi sebou mají v tomto spolupráci.

Uživatelský avatar
Hape
Příspěvky: 353
Registrován: 08 úno 2010, 01:00
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od Hape »

jjilek píše:Před časem jsem měl problémy pravidelně, nyní jen občas. Přesto raději volím Balíkovnu...
Mám to stejně. Od té doby, co jsem zjistil, že u nás je výdejní místo Balíkovny v jednom obchodě, který má otevřeno každý den, jsem jí začal upřednostňovat. Doručení mají za stejno cenu jako Zásilkovna a nemůže se stát, že se z důvodu zaplnění boxu zásilka zdrží, nebo že jí pošlou někam do jiné obce, kam pro ní musím jet autem a ještě celý víkend čekat až budou mít otevřeno.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od Lukas-Peca »

Máte někdo zkušenosti s odesíláním balíku přes zásilkovnu pomocí alza boxu? Podle stránek zásilkovny by to mělo jít, nicméně když jsem u alza boxu stál, nepovedlo se mi přijít na to, jak se má postupovat.

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#40 Příspěvek od Valdano »

Všechny možnosti odesílání přes Zásilkovnu musí být aktuálně řešeny přes mobilní aplikaci Zásilkovny. Pokud je tedy pravda, že přes Zásilkovnu lze podat zásilku prostřednictvím Alza Boxu pak z toho lze logickou úvahou odvodit to, že musíte postupovat dle těchto pokynů v aplikaci Zásilkovny z části podobně jako v případě podávání do Z-Boxu akorát, že v kroku číslo 3 "Podat zásilku" v aplikaci zvolíte namísto "Do Z-BOXu" možnost "Do ALZA BOXu". Zbytkem správného postupu by Vás měla postupně krok za krokem navést sama mobilní aplikace Zásilkovny.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“