karta Biedronka

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alzo
Příspěvky: 29
Registrován: 10 dub 2009, 02:00

karta Biedronka

#1 Příspěvek od alzo »

Zdravím a mám dotaz, jestli se tady najde nějaký dobrák, který má 2 nebo více slevových karet Biedronka (polský obchod) a byl by ochoten mě jednu poslat. Náklady na poštu samozřejmě hradím já (např. převodem na účet).

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#2 Příspěvek od piCZus »

Kartu do Biedronky lze mít vlastní jako virtuální pomocí aplikace v telefonu. Navíc jde v obchodě zobrazit i offline, akorát si pro jistotu aplikaci spustím doma, než do Biedronky vyrazím.
Taky si jde karta přidat do aplikace (např. Stocard), ve které mám uložené všechny možné karty (Tesco, Globus, Lidl, Sportisimo, Dr. Max atd.) a ty jdou zobrazit vždy offline.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#3 Příspěvek od Kvicala_r »

Já tam sice nejezdím - ale není to jako většina u nás jen nějaký čárový kod? To lze snadno vyfotiti a vozit v telefonu "pakl" karet. Takže možná ani fyzickou kartu netřeba.

Ještě sem neviděl, že by někdo měl čip nebo dokonce bezkontakt kartu.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Mame apku v telefonu, pri placeni pipas obyc carovy kod...

Uživatelský avatar
alzo
Příspěvky: 29
Registrován: 10 dub 2009, 02:00

#5 Příspěvek od alzo »

Já mám tlačítkový foun a tam si aplikaci fakt nenahraju.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#6 Příspěvek od piCZus »

Virtuální karta vypadá viz. obrázek, což je takový jiný čárový kód.

P.S.
Tak popros někoho v rodině, ať si ji v telefonu zařídí, udělá screenshot a vytiskne ji.
Přílohy
biedronka.jpg

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od jjilek »

Biedronka v Glucholazech používá DCC a pokladní tak dlouho do Vás bude hučet a "ťukat" do terminálu, až vás zblbne a nakonec zaplatíte. Vlastní zkušenost. Zřejmě jsou na to pokladní vyškolené :)

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#8 Příspěvek od piCZus »

DCC jde vypnout.
Přílohy
dcc.jpg

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Nesmíš se nechat a trvat na platbě ve "zlotuwkach". Terminály na to mají volbu přímo na displeji, není potřeba čekat až to zadá pokladní.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#10 Příspěvek od pocitujlasku »

Kvicala_r píše: Ještě sem neviděl, že by někdo měl čip nebo dokonce bezkontakt kartu.
Merkury market, a pokladnicka to strka do citacky.
Přílohy
20230801_210417.jpg
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#11 Příspěvek od BOBOBO »

No taky jsem zřizoval kartu . Oni ji přímo v krámě dříve rozdávali , i dnes je mají , ale řeknou ti , že momentálně není . Dnes ti jen řeknou , ať si zřídíš apku . Což je pro někoho obtížné , když nemá net v telefonu . Po zadání dat dostaneš mejla a musíš potvrdit. Tak mne nejdřív vyhodila z krámu s tím , že si mám zřídit apku . Tak jsem si šel koupit polskou SIMku . No a pak jsem to s jedním ochotným obchodníkem přímo tam zkoušel rozchodit , což se nám nedařilo . Nakonec šáh do kapsy a se slovem vlastně ji nepotřebuji , svoji kartu vytáhl a daroval mi ji ....

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#12 Příspěvek od piCZus »

Jak už jsem psal, (nejen) virtuální karta se dá také vytisknout, sám to používám u nás, že mám na obalu platební karty izolepou přilepené kódy, abych nemusel ty karty extra vytahovat nebo zapínat telefon. Když je skenuji, tak ty zbylé zakryji prsty.
Přílohy
plat-karta.jpg

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“